Po otwarciu ,,okładki,,

4 wpisy / 0 nowych
Po otwarciu ,,okładki,,

Proponuję wprowadzić taki lekki temat . Po za potęcjalnymi walorami jakie ta stronie niedługo zaproponuje warto sie zastanowić i spojrzec na ten nowy produkt wzrokiem specjalisty od reklamy czy może wzrokiem wizarzysty , który ma za zadanie wylansować ten produkt w multimedialnym świecie  . Dla potęcjalnego internauty sama idea DB może być mało elektryzująca by zostać z nami na dłużej . Nim wciągniemy go w nurt pracy , nim przekona się ,że jest tak samo znaczący jak stary bywalec , nim zarazimy go możliwościami jakie będzie mieć tu do swojej dyspozycji dla swojego rozwoju , nim zrozumie , że megalomania jego własna musi podporządkować się rozsądkowi ogółu bo tylko tak można tworzyć trwałe patęty , to ......... może się okazać , że już jego nie ma .

Uważam ,że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie . pierwsze wejście . Nie mam jeszcze żadnych propozycji ale szukam w internecie ,, gotowców,,. czyli takich przykładów jak inni się kreują . Głosowałem ,że strona mi się nie podoba ale miałem na myśli tylko wrażenia wizualnie . To co widac po zalogowaniu środek strony jest stworzona trochę na siłę , jest bardzo statyczne , a moim zdaniem powinna się dynamicznie zmieniać . Ja rozumiem , że strona jest w budowie i że jest wiele trudnych technicznych kwestii wżniejszych od projektowania wizerunku . Ale jak bedziecie mieć czas na rozrywkę to wypowiedzcie się w tej kwestii.

Czy chodzi o dynamiczną, zmieniającą się inteligentnie zawartość - w szczególności lewa i prawa kolumna z menu i informacjami?

Portret użytkownika MSzach

Po pewnych przemyśleniach . Moje sugestie :

- Moze na początek zmienił bym srodek strony startowej

Dziś instrukcja dla ,,nowego,, zajmuje  ważne eksponowane miejsce. Przeniósł bym ją z tąd . Np. pod loginem w lewej kolumnie . Fakt , nie ma miejsca ale można by tam wstawić coś bardzo krótkiego , a prowokującego do obejrzenia , lub wysyłać po zalogowaniu na e-mall , lub jeszcze gdzieś sprawa do zastanowienia ale na prawdę prosze nie brać mych słów dosłownie .

W to miejsce wstawił bym  jakiś króciutki , pisany dużymi literami rodzaj sloganu jak z czasów ,,propagandy gierkowskiej,, . Ponieważ jeszcze o nas nie prawie nikt zrobiłbym na stronie oddzielny dział (np. grupę) na wklejanie własnych propozycji później z kilku propozycji wybieralibyśmy droga ankiety które hasło było by eksponowane u góry strony startowej Gdyby nasza twórczość naszych członków by się rozwijała można by wykorzystywać  ich wiecej ,- oczywiscie w przyszłości w przyszłości np: na kazdej stronie na samej górze , albo jako tytuły ulotek.

- Nieco poniżej gdzie dziś widać artykuł Jordiego Umieszczał bym również artykuły ,,na pierwszą stronę ,, wyłaniane w drodze ankietowego konkursu podobnie jak opis powyżej . Była by rywalizacja wklejania własnych lub wyszukanych art. w internecie

- pasek u góry : Konieczne jest zaprojektowanie login naszego Stowarzyszenia . Login ( tez dyskusja już była ) jest pozornie łatwy . Moim zdaniem tylko pozornie bo login nie będzie zmieniany jak skarpetki Będzie służył moze bardzo długo . Już dziś bym się tym zajął na łamach naszej strony i pochopnie tego tematu nie zakańczał.

Napis na górnym pasku brzmi Demokracja-bezpośrednia beta  . Przed wymysleniem czy uzgodnieniem loginu : napisał bym cos w rodzaju : ( prosze nie traktowac tego dosłownie ) :

Stowarzyszenie Demokracji Bezpośredniej

zaangażuj się , nie stój z boku

... by Polakom żyło się tu lepiej  ...

że na stronie beta jesteśmy to widać również w adresie strony

Portret użytkownika MSzach

To co wpisałem u góry dziwnym trafem znalazło sie nie w tej kolejności . Jak siebie znam to zawsze , jak w filmie ,,Pechowiec ,, coś wyczynię

I znów to samo ... na pewno się domyślisz