Powinna być jedna strona !!!

4 wpisy / 0 nowych
MSzach
Portret użytkownika MSzach
Powinna być jedna strona !!!

Powinna być jedna strona naszego Stowarzyszenia . Kolejna - to droga do nikąd . Stowarzyszenie jest w trakcie organizacji i źle to wróży na przyszłość . Ta strona niby powstała jako druga . Ale czy właśnie to ją klasyfikuję do usunięcia ? Czyli pomimo , że można jechać samochodem ja będę uparcie szedł pieszo ?! Trzeba być wdzięcznym Michałowi ale wdzięczność nie może być dozgonna . Przykro mi ale taka jest cena postępu .

Robert popełnił błąd , że od razu nie postawił sprawy jasno . Również Michałowi . Robert może nawet tak samo jak Michał zagalopowuje się w swojej megalomanii i nie słucha słusznych argumentów również wypowiedzianych przez Michała ( dwa referenda czy argumenty dot zgodności z prawem)!! Michał natomiast wykorzystuje pozycje ,,stwórcy pierwotnego,, i bardzo źle analizuje fakty . Taki opór przed ,, nowością,, to dla sprawy DB wielki problem . Trzeba być otwartym człowiekiem i słuchac i uczyć się  również od innych . Lepiej lepszymi patentami zastępować własne małości . Michał ! nie blokuj postępu , a płyń wraz z nim !

Nie znam się na tym ale prowadze działalność od wielu lat i od kilkunastu lat intuicja mnie nie zawodzi .Powiem krótko . Dla takiego elektronicznego zacofańca strona beta jest lepsza  . Pogódźcie się dla dobra SDB . I współmodyfikujcie jedną stronę .

Atraktor
Portret użytkownika Atraktor

To jest już CZWARTA strona Założycieli SDB. Bo zaczęło się od dyskusji na stronie:
Następnym krokiem była nie istniejąca już strona:
A dalej obecna:
demokracjabezposrednia.org
I w końcu:

A więc ewolucja. Pytanie - w jakim kierunku?
Jeśli jest to ewolucja (czyli przeciwieństwo rewolucji), to może nie powinniśmy rezygnować z różnych odmian "siedlisk" demokracji bezpośredniej. Dla utrzymania równowagi struktury i funkcji każdego systemu konieczne są dodatkowe czynniki, takie jak: odtwarzanie zasobów, zróżnicowanie funkcji i współdziałanie organizmów. Można powiedzieć, że walka o byt dominuje w obszarach, których nie ogarnęło jeszcze to współdziałanie (symbioza). A przecież to tylko kwestia liczby zwolenników DB penetrujących Internet za pośrednictwem, np.: http://www.google.pl/, jak również ich upodobań. Dyskutując na forum często zapominamy, w jakim celu powstała nasza organizacja. Warto sobie uświadomić: co nas różni od tradycyjnego partyjniactwa, a także od istniejących pozarządowych organizacji (?), ubezwłasnowolnionych więzami obowiązującego prawa.

Jerzy Wojnar

MSzach
Portret użytkownika MSzach

,,Można powiedzieć, że walka o byt dominuje w obszarach, których nie ogarnęło jeszcze to współdziałanie (symbioza),,- świetna argumentacja ale bez konkluzji
,,Warto sobie uświadomić: co nas różni od tradycyjnego partyjniactwa, a także od istniejących pozarządowych organizacji (?), ubezwłasnowolnionych więzami obowiązującego prawa,, - no tak tyle że tą organizacje dopiero będziemy się starać wyrwać z więzów prawa . Trzeba się chłodno pogodzić z miejscem tworzenia organizacji i prawem , może i niedorzecznym , które nas wiąże w tym państwie . Wystarczy tylko porównać ograniczenia statutowe , a może nawet konstytucyjne z planowaną swobodą referendalną .

Portret użytkownika admin

To, że prawo nie przewiduje płaskiej struktury rządzenia nie jest dla nas żadną przeszkodą. Jesteśmy w stanie zarówno sprostać wymaganiom prawa jak i sami rządzić się zgodnie z naszymi ideami. Bez obaw.
Tworząc zestaw Rang, we współpracy z Jerzym, będę się starał żeby nie można było wyróżnić tych, którzy mogą więcej.
Podobnie Przepływ Pracy powstaje z myślą o sumowaniu wysiłków. Opracowywany dokument jest zawsze w rękach jednej osoby.

Jestem tutaj po to żeby służyć wam. Taka jest rola IT w każdym biznesie i tutaj też tak będzie.