Czy do udziału w dyskusji na tej stronie SWD powinny być uprawnione tylko osoby zarejestrowane?

• Aktualna data: czw., 2023-12-14 18:14
  • Data otwarcia: śr., 2011-01-12 01:00
  • Data zamknięcia: ndz., 2011-01-30 01:00
6 z 2 uprawnionych do głosowania oddało głos.
Tak . Tylko zarejesatrowane
100% (6 głosów)
Nie. Również osoby anonimowe
0% (0 głosów)

Głosowanie zakończone.

Odpowiedzi

Ustawienie zostało zmienone

Tylko zalogowani mogą komentować.

Użytkowanie- miałem na mysli

Użytkowanie- miałem na mysli korzystanie z mozliwości udziału również w dyskusjach. Ograniczony powinien byc również dostęp do wiedzy typu "stan konta" wpłaty innych i ich wysokosć/ Poprawiłem. Moze być?

To jest też element prestiżu stowarzyszenia (czepiam sie tego prestiżu...:) ) Dyskusja z osobami anonimowymi przyniosła w historii dyskusji na stronie więcej chyba strat niz pożytku. (Samemu mnie czasem kusi...:) ) Ale Zadałem to pytanie w konsekwencji argumentów jakie przedstawiłem w sprawie składki.

To jest też element prestiżu stowarzyszenia (czepiam sie tego prestiżu...:) )

Ale co najważniejsze osoba zarejestrowana jest "bliżej" emocjonalnie z organizacją i wykazuje  większy do nas/was szacunek.

Osoba zarejestrowana nie musi byc członkiem organizacji. Członkiem stowarzyszenia przeciez zawsze moze zostać zaraz po pierwszej wpłacie... :)co najważniejsze osoba zarejestrowana jest "bliżej" emocjonalnie z organizacją i wykazuje większy do nas/was szacunek. Nie jestem przeciw wpisom anonimowym. Ale moim zdaniem takie wpisy powinny jak juz musza ukazywać się tylko w jakiejś ustronnej zakładce typu "hyde park". Cóz to za problem się zarejestrować i już nie mówiąc, że trudno rozmawia sie z powietrzem :) Osoba zarejestrowana nie musi byc członkiem organizacji. Członkiem stowarzyszenia przeciez zawsze moze zostać zaraz po pierwszej wpłacie... :)

zakres uprawnień

Zakres uprawnień do różnych elementów strony to bardzo rozległe zagadnienie. Może więc w tym głosowaniu ograniczymy się do pytania o to czy anonimowi użytkownicy powinni móc komentować? ok?

no tak . Ale przeciez

no tak . Ale przeciez zmieniłem . Jeszcze nie jasno wynika>

dyskusja a komentarze

Możliwość dodawania tematów i dodawania komentarzy to oddzielne ustawienia:

moduł forum
- rozpoczynanie tematów na forum

moduł comment
- dodawanie odpowiedzi

Więc 'dyskusja' to byłyby obydwie powyższe opcje.

W tej chwili anonimowi użytkownicy nie mogą dodawać nowych Tematów ale mogą dodawać komentarze.

Czyli Słowo "dyskusja" jest

Czyli Słowo "dyskusja" jest zgodna z moimi intencjami :)
Już ci gdzieś tłumaczyłem. Ja jestem przeciw wszelkim wyjątkom. I mysle że "anonimowość" jest przyzwoleniem na pewien rodzaj wyjatku.

pozdr

potwierdzam

Wszystko się zgadza. Chciałem tylko dać wam pełny obraz sytuacji.

Dobrowolnosc skladki wydaje

Dobrowolnosc skladki wydaje mi sie dobrym pomyslem. Jestem jednak przeciwnikiem anonimowosci i w ogole tej popularnej obecnie koncepcji "prywatnosci", bo sluzy ona przede wszystkim skorumpowanym "elitom".
Tak wiec najchetniej widzialbym dobrowolne skladki, ale jawne.
Takze w dyskusji chce wiedziec z kim rozmawiam, bo zbyt czesto duskutant reprezentuje interesy okreslonej grupy spolecznej, czy zawodowej, ukrywajac sie za parawanem prywatnosci. Anonimowosc zacheca takze do zachowan niekulturalnych i wrecz spolecznie szkodliwych.

WacTim

zdefiniuj

Zdefiniuj "użytkowanie".

Przyłączam się do pytania

Przyłączam się do pytania Roberta. Co ma oznaczać "użytkowanie".