Plany na przyszłość.

Mariusz Doppler
Portret użytkownika Mariusz Doppler
Plany na przyszłość.

Witam wszystkich! Od razu przejdę do konkretów. Chciałbym dowiedzieć się jaki jest plan działania stowarzyszenia? Nie chodzi mi w tym pytaniu o rozwój formalny czy rozwój strony internetowej, tylko o plan konkretnych działań (na zewnątrz) jakie zamierza podjąć stowarzyszenie/zarząd w najbliższym okresie czasu w realizacji głównych celów stowarzyszenia czyli: - kształtowania świadomości obywatelskiej, - podnoszenia wiedzy społeczeństwa w zakresie przysługujących im praw i obowiązków. Proszę o konkretne odpowiedzi.

Nad konkretnymi działaniami pracujemy w grupach roboczych:

Ja mam urwanie głowy ze stroną www ale chciałbym też w przyszłości promować pomysł robienia referendów podczas innych wyborów (parlamentarnych, prezydenckich i europejskich). Uważam, że jest to łatwe do wykonania (stosunkowo - jakieś zmiany w prawie by się przydały) oraz tanie (największy koszt referendum to komisja wyborcza).

Witaj :)

JSuski
Portret użytkownika JSuski

Jestesmy mala grupa.
Aby realizowac te cele na duza skale potrzeba odpowiednich zasobow. Z racji tej, ze nimi nie dysponujemy mamy ograniczone mozliwosci i konieczna jest koncentracja na tym o co wymieniles - czyli strona i struktury stowarzyszenia.
To jest praca domowa bez ktorej sprawa nie nabierze rozmachu.
Majac dojrzala strone i struktury mozna ruszyc z kampania np. na forach.

Z dyskusji, które tu obserwuję wynika, że chcemy zainteresować te grupy osób:

Być może wkrótce uda mi się uporządkować informacje związane z planem działania. Pierwsza wersja znajduje się tutaj:
Zapraszam do współpracy.

Mariusz Doppler
Portret użytkownika Mariusz Doppler

niestety nie mam dostępu do dokumentu wskazanego w linku