By móc rozpocząć ..

MSzach
Portret użytkownika MSzach
By móc rozpocząć ..

Aby móc rozpocząć agitacje w necie czy w realu strona musi być uruchomiona ,choćby w jakiejś części . By tak się stało to należało by wprowadzać kolejne zmiany etapowo tj. ,,pakietami,,

Co mam na myśli ?

Otóż wszystkie nie dokończone jeszcze rzeczy o skoplikowanej wew. konstrukcji (np: przepływ pracy w grupach i inne próby zbliżania się do doskonałości ) wyodrębnił bym od rzeczy , które już teraz można powiedzieć , że działają praktycznie dobrze . Jak ? może prze4z wprowadzenie w pasku zadań zakładki ,,biuro patentowe,, i tą pod stronę traktowali byśmy jako poligon doświadczalny przyszłych udoskonaleń strony . Albo jeszcze inaczej .. ale nie jestem w pełni kompetentny . Tam przeniósł bym forum techniczne itd

Co to by dało ?

- takie rozdzielenie rzeczy jasnych i już działających - od rzeczy projektowanych - pozwoliło by zakończyć pewien etap i zabrać się do roboty takiej , dla której ta strona właściwie powstaje .

Unikneło by to błędu strony Michała gdzie były ponieszane rzeczy dla , których chcemy tu być i które chcemy propagować od czysto technicznych lub wew spraw dotyczących nie wszystkich odwiedzających lecz tylko członków naszego Stowarzyszenia .Dla odwiedzającego to miejsce przypadkowego gościa te drugie sprawy to po prostu ,,śmiec,,i , które w dodatku działają na niego jak zasłona dymna dla jego wzroku . Percepcja gościa nie wychwytuje na wejściu wyłącznie tego do czego została zaproszony w naszej ,,twórczości reklamowej,, wstawianej w forach innych stron .

Osobiście czekam na jakiś umowny choćby koniec powstawania strony .Dopóki go nie zauważe dopóty nie zamierzam tu nikogo zapraszać . Proszę mnie dobrze zrozumieć . Ja nie mam żadnych obiekcji do czego kolwiek . Jako ,,oszczędny,, , dbający o każdą sztukę ( monetę , ale tu o osobę) człowiek , który w życiu przezył kilka spektakularnych porażek ( bynajmniej dla mnie ) nie zamierzam nikogo zapraszać by nie byc nie produktywnym i nonszalancko stracić potencjalnych sprzymierzeńców Demokracji Bezpośredniej .

Wspomniane już grupy zostawił bym na stronie już czynnej ale na razie jako grupy dyskusyjne . Rzeczy jeszce nie dopracowane przeniósł bym do zakładki ,, biuro patentowe . Ankiety działają bardzo dobrze ( nie korzystałem jeszcze z tej formy zapytania sie kolegów o taką sondażową opinie ale na pewno skorzystam) i bym je pozostawił na stronie czynnej , a głosowania referendalne jako jeszcze nie dopracowane przeniósł bym do wspomnianej zakładki . Bawilibyśmy się na razie ankietami . Było by to jak przedszkolenie dla prawdziwych referendów wew. stowarzyszeniowych.

Jak by nastapiło takie ,,przesortowanie,, miałbym wtedy też kilka innych propozycji graficznych co zakończyło by jakiś etap ,uruchomiło by pierwszy etap , i byłoby podłoża do pracy reklamowej w eterze. Niestety jeżeli nie podzielimy tego na etapy to na efekt końcowy możemy jeszcze długo czekać . ... moze nawet do momentu zwanego w technice ,,zmeczeniem materiału,,