1 opcja w górnym menu zamiast 4

Razem głosów: 1

Odpowiedzi

Mniej więcej zrobione. Będę

Mniej więcej zrobione. Będę jeszcze dopieszczał stronę "O nas".

jest gorzej

Troche sobie pomarudze... ;)

wolalem jak bylo wczescniej

1. kilometrowej dlugosci plik o nas jest zupelnie nie czytelnie i na wolniejszych laczach wczytuje sie wieki

2. dokumenty w pelnej wersji obrazkowej to tez nie najlepszy pomysl. Wypowiadalem sie na ten temat, ale oczywiscie nie ma zero zmian

3. z opisu wynikalo, ze masz zamiar zrobic podmenu w menu o nas, a nie wsadzic wszystko do jednego (gdybym wiedzial, ze o chodzi o tego typu zagniezdzenie, napisalbym cos wczesniej)

4. strona o nas w obecnej postaci jest (jesli chodzi o mnie) znaczacym pogorszeniem

Oczywiscie, to tylko moje subiektywne odczucie i jesli wiekszosci pasuje, to musi zostac, jesli nie, to proponuje przywrocic, albo zaproponowac cos lepszego.

Mnie z kolei chce się płakać

Mnie z kolei chce się płakać kiedy widzę to gargantuiczne, bezsensowne i nie dopracowane menu z powtarzającymi się opcjami. Nowoczesna strona wygląda tak: http://ifttt.com/

Miniaturki dokumentów to dobry pomysł.

Zrobię spis treści który pozwoli szybko skoczyć do każdej informacji. Bez dużych obrazków ta strona będzie miała sensowne rozmiary.

nie przesadzaj az tak bardzo

nie przesadzaj az tak bardzo robert ;)

a na marginesie chyba nie lubie "nowoczesnosci" bo podeslana strona odpycha mnie na mile. (mogliby tak jeszcze powiekszyc czcionke, to bym mial 2 literki na ekranie ;p ))

Nie przesadzam. Staram się

Nie przesadzam. Staram się patrzeć z punktu widzenia osoby, która pierwszy raz wchodzi na naszą stroną. Również osoba, która żadko u nas bywa może się gubić. Czym niby różnią "sprawy stowarzyszenia" od "o stowarzyszeniu". Jest mnóstwo niespójności.

Proponuję zamienić

Proponuję zamienić następujące cztery opcje z górnego menu:
- Kim jesteśmy
- Zarząd i koordynatorzy projektów
- Dokumenty (SWD)
- Statystyki strony i stowarzyszenia

na jedną podstronę mieszczącą wszystkie powyższe informacje i nazywającą się:
- O nas
(O nas będzie się znajdowało tak jak teraz w rozwijanym menu O STOWARZYSZENIU)

Co wy na to? 4 czy 1?

uwaga - ankietka trwa tylko 4 dni.

Portret użytkownika Renek

Haczyki, zajawki

Te propozycje dot menu - wg mnie, w porządku.

Ogólnie chodzi mi po głowie (o ile wykonalne), aby na stronie pojawiały się fragmenty ostatnich wątków dyskusji, a jednen z watków (ostatnio aktualizowany) pojawiał się szerzej rozwinięty/cytowany.

Jeden rzut oka wystarczyłby aby zorientować się w aktualnej "temperaturze" w kulisach SWD.

Taka żywa dyskusja mogłaby wciągnąć, od razu w konkretne zagadnienie, pierwszy raz trafiającego na stronę.

Myślałem o tym żeby po

Myślałem o tym żeby po zalogowaniu wrzucało tutaj:
Zrobię taki test wkrótce.

Skoncentrujmy się na menu.

Portret użytkownika Renek

Tabelka trochę sucha taka -

Tabelka trochę sucha taka - nie zachęca zbytnio.

Menu - swoja drogą.