Czy zgadzasz się aby członkostwo w SWD było nadawane dożywotnio a uprawnienie do głosowania na okres 1 roku (plus 9 miesięcy)?

Te 9 miesięcy wynika ze statutu.

/Edit: pozwalam sobie uzupełnić:
uprawnienie do głosowania na rok + 9 miesięcy, oznacza oczywiście, że po zapłaceniu składki na dany rok, uzyskuje się prawo głosu na ten rok + 9 miesięcy "forów", dla zwlekających zapłatą. Te dziewięć miesięcy można skrócić/wydłużyć, ale to już kwestia na osobną dyskusję. Wiąże się to ze zmianą statutu i zatwierdzenia przez sąd RP. Przyznanie bezterminowego członkowstwa nie wymaga tego.
17.03.2011 16:20 jordan cibura

• Aktualna data: czw., 2023-12-14 14:12
  • Data otwarcia: śr., 2011-03-16 22:18
  • Data zamknięcia: śr., 2011-03-30 22:18
5 z 2 uprawnionych do głosowania oddało głos.
100% (5 głosów)
0% (0 głosów)

Głosowanie zakończone.

Odpowiedzi

Wynik tego głosowowania

Wynik tego głosowania zostanie dołączony w postaci formalnego opisu procedury postępowania do Regulaminu Forum: http://www.demokracjabezposrednia.pl/node/1038

Portret użytkownika Atraktor

W tej kwestii zgadzam się z

W tej kwestii zgadzam się z autorem poprzedniej odpowiedzi - Wacławem Timoszykiem.

Jerzy Wojnar

oczwiście

Czy pytanie w tym głosowaniu jest jasno sformułowane? Bo wypowiedzi Wacława i Jerzego wydają się sugerować, że należałoby je sformułować inaczej.

uzupełniłem pytanie. mam

uzupełniłem pytanie. mam nadzieję, że w tej chwili jest jasne o co chodzi.

Portret użytkownika waclaw timoszyk

dozywocie

Czlonkostwo powinno byc moim zdaniem przyznawane bezterminowo, a warunkiem posiadania prawa glosu oplacone skladki.

WacTim

Zgadzam się w 100%. Na

Zgadzam się w 100%. Na zebraniu byliśmy podobnego zdania, jednak warto przeprowadzić głosowanie, tak aby decyzja została podjęta w 100% demokratycznie.