Wybory zarządu

Każdy z głosujących ma 4 możliwe głosy.

Kandydaci, którzy uzyskają największą ilość głosów zostaną wybrani do zarządu, co zostanie zgodnie z prawem potwierdzone na walnym zebraniu 20 marca we Wrocławiu.

Kandydaci mogą się przedstawić na "zamkniętym" forum (dostępnym jedynie dla członków Stowarzyszenia). Można będzie zadawać im pytania.

P.S.
Kolejność kandydatów jest alfabetyczna według imienia.

• Aktualna data: czw., 2023-12-14 18:11
  • Data otwarcia: wt., 2011-03-08 11:20
  • Data zamknięcia: sob., 2011-03-19 00:00
7 z 2 uprawnionych do głosowania oddało głos.
Jordan Cibura (wiceprzewodniczący)
24% (6 głosów)
Jarosław Kozłowski (wiceprzewodniczący)
24% (6 głosów)
20% (5 głosów)
Lech Barański (skarbnik)
20% (5 głosów)
Jakub Świderski
4% (1 głos)
Zdzisław Gromada (przewodniczący)
4% (1 głos)

Głosowanie zakończone.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Romuald

Upoważnienie dla Roberta Fułek

Z uwagi na nieobecność na WZCzłonków SWD
Upoważniam Pana Roberta Fułek
do głosowania w moim imieniu podczas WZCzłonków Stowarzyszenia w dniu 20 marca 2011 roku, zarówno w zakresie wyboru władz stowarzyszenia , jak też podejmowania uchwał.
dający upoważnienie
Romuald Chutkowski

Portret użytkownika Romuald

Oświadczenie Romualda Chutkowskiego

Do Przewodniczącego WZCzłonków SWD ,
nie wyrażam zgody na kandydowanie do władz stowarzyszenia z uwagi na krótki staż członkowski w tej organizacji jak również zdrowotne zakłócenie mojej wydolności psychofizycznej udokumentowanej lekarsko jako niepełnosprawność.
Romuald Chutkowski

Portret użytkownika SlaVa

Prezentacja kandydata.

Jak do tej pory widać jedną "prezentację" kandydata. I jak tutaj podjąć decyzję na kogo zagłosować, skoro kandydaci nie mają czasu napisać paru słów o sobie?

Obudził się we mnie zwierz... Leniwiec

Ale Curriculum vitae nie

Ale Curriculum vitae nie wystarczy. Każdy zarząd powinien spełniać zasadę komplementarności. To kandydaci powinni określić - z kim chcieliby współrządzić. Oczywiście model autorytarny nie wymaga takich zabiegów.

Portret użytkownika AK47

Ja także odpadam

Ten, kto nie kwapi się, aby uwierzyć w cokolwiek lub wszystko, posiadł wielką mądrość, ponieważ wiara w jedną fałszywą zasadę jest przyczyną wszelkiej głupoty!

Krzysztof

Krzysztof Nędzyński odpada.
Andrzej Radecki też.
Marian Snowarski też się wycofał.
Romuald Chutkowski również.

Portret użytkownika marisnow

Ja nie chcę kandydowac

z przyczyn obiektywnej niewydolności

marisnow

Czy już wiadomo, czy wszyscy

Czy już wiadomo, czy wszyscy kandydaci zgadzają się kandydować?

pozdrawiam, jordan

Portret użytkownika Atraktor

Jak wiecie... dla mnie nie

Jak wiecie... dla mnie nie jest najważnieszy wybór członków zarządu, tylko możliwość ich szybkiego odwołania, w chwili gdy zawiodą zaufanie. Dobry zarząd to wynik doboru (przez nich samych) pasujących do siebie osobowości. Taki rodzaj zbiornika myśli, w którym autorytet jest współdzielony przez osoby podejmujące daną decyzję. Szkoda tylko, że zarządy różnych organizacji, nadal powstają w oparciu o wzorzec kanapowej monarchii.

Jerzy Wojnar

Jerzy z tego co mi wiadomo,

Jerzy

z tego co mi wiadomo, to taką możliwość w Naszym stowarzyszeniu ma każdy. Wystarczy wystartować głosowanie i jeśli w nim większość zadecyduje o odwołaniu kogoś z zarządu,to ta decyzja jest wiążąca.

pozdrawiam, jordan

Tak, możliwość szybkiego

Tak, możliwość szybkiego odwołania u nas istnieje. Ale wspominając procedurę odwołania miałem na myśli scenariusz, w którym zachodzi samodzielny dobór członków zarządu. Samodzielny... czyli oparty na wzajemnej akceptacji (w wyniku łatwości porozumienia). Na takiej zasadzie powstają rządy wyłonione z partii, jednak z tą różnicą, że zwykli członkowie (jak i reszta pospólstwa) podlegają stałej manipulacji, w czasie trwania kadencji i ich zdanie się nie liczy.

Niestety aktualnie nie mam pojęcia, które z zapisanych osób łączy łatwość porozumienia.

ja nie chcę kandydować

Nie zdołam ogarnąć i strony i zarządzania.