Coś należy zrobić z nieczytelnością komentarzy w wątkach

Coś należy zrobić z nieczytelnością komentarzy w wątkach

Jeżeli mam włączone rozdzielenie wątków to gdy komentarzy jest w wątku b. duzo te na końcu stają się bardzo nieczytelne. Dotyczy:

Na prawicy. net na przykład w takich przypadkach rozszerza się szerokość strony - staje się to bardziej wtedy znośne.

Obie strony www opierają się o drupala to może można wprowadzić podobne rozwiązanie?

Portret użytkownika wojciech

Jeżeli to pytanie techniczne, to nie wiem ;)
A tak na serio, to gdyby to ode mnie zależało wprowadziłbym taką "tradycję" że jako administrator zmieniasz na stronie co chcesz /bez pytania o zgodę-raportując tylko o zmianach/, aż do momentu kiedy ktoś nie zaprotestuje. Pozostaje kwestia techniczna czy możesz w każdej chwili wrócić do poprzedniej wersji?
Wrócę do tematu skórek. Czy tylko 4 skórki są do wyboru? Powiem szczerze, że starszy layout jakoś bardziej mi się podobał.

Portret użytkownika admin

Wersjonowanie istnieje ale nie ma zasad forum. Kiedy zostaną stworzone będziemy robili jakąś moderację. Mnie zależy na tym, żeby w jednym wątku był jeden temat a nie kilka bo się robi bałagan.
Podobnie jak Ty uważam poprzednią skórkę za ładniejszą. Było głosowanie na ten temat - wyszło na to, że wolimy rozwijane górne menu niż wygląd.

Portret użytkownika MSzach

A nie moze być i "wilk syty i owca cała"? Czyli i ładnie, i z rozwijanym menu!?

Portret użytkownika admin

Obecnie nie ma. Po prostu to rozwijane górne menu to funkcja istniejąca w niewielkiej liczbie skórek.
Można powtórzyć głosowanie aczkolwiek dla mnie to oznacza dużo pracy więc tego nie zrobię.

Portret użytkownika admin

Spróbuj mienić widok na "Uproszczony z treścią" Ta opcja znajduje się pomiędzy pierwszym wpisem w wątku a komentarzami.

Dzięki. Mam nadzieję, że nie umknęły Ci pozostałe 2 wątki z mojego komentarza

Portret użytkownika wojciech

I nie ma możliwości zrobienia głosowania, tym razem za starą skórką?

Widziałeś nowe menu i moją informację o nim? Jest już możliwość zmiany skórki na dowolną.
Ja proponuję poprzednią ponieważ przeczesałem jeszcze raz wiele dostępnych skórek i nie znalazłem ładniejszej.

Nie wiem czy musimy głosować. Poprzednie głosowanie wynikło z tego, że stawiałem duży opór przed zmianą na obecną skórkę. Dlatego zrobiłem głosowanie. Przy czym dotyczyło ono górnego menu a nie wyglądu bo to było sednem sprawy.
Jeśli nie ma innych pomysłów to po prostu zmienię skórkę i zobaczymy.

Portret użytkownika wojciech

Widzialem, mam pare typow, ale na razie czekam na wynik glosowania, ktore zaproponowalem. Jezeli przyjac wykladnie Profesora, ze w konstytucji jedyna zagwarantowana (i najwazniejsza) wartocia powinno byc prawo spoleczenstwa do konsekwentnej demokracji bezposredniej (tak to zrozumialem), to jest mi z Wami nie po drodze. Pozdrawiam

Zdzisław Gromada
Portret użytkownika Zdzisław Gromada

Wojciechu - na pewno nie można głosować na wszystkie tematy. Moim zdaniem nie można tą drogą ustanawiać zasad moralnych. W demokracji niezbędna jest umiejętność dyskusji, wykładania swoich racji, wzajemnych ustępstw i TOLERANCJA.

Wojciechu. Nie pękaj, nie odchodź od nas.

Z. Gromada

Portret użytkownika MSzach

Zdzisławie... Masz kolejny dowód, ze tak sie dalej nie da! Ludzie są zagubieni co można, a co nie. Ale to i tak jest tylko pretekst (wg mnie). Prawdziwym powodem jest marazm i brak klarownych reguł.

Celem nie powinna byc demokracja bezpośrednia... - NASZYM celem powinno być DOBRO Polski i Polaków - bo o to nam w gruncie rzeczy chodzi, Sposobem: demokracja- oddać pełnię władzy Narodowi, instrumentami tej władzy: referendum w kooperacji z JOW.

Nie da sie inaczej...

Ps. Po co ta nasza "spieranina" techniczna po raz enty. Skorzystać z pomysłu Jarosława Grondysa i zejść z inicjatywą na pola lokalne.

@MSzach: To nadinterpretacja.
@ZG: Też chciałbym, żeby tak było, ale racja, jeżeli chodzi o przewidywanie skutków DB, moim zdaniem, stoi po stronie Pana Wacława.
Przepraszam wszystkich, ale więcej nie będę odpisywać.

Portret użytkownika MSzach

... a ktoś mnie tak mocno niegdyś zachęcał. -:)
"Chodzi mi o to żeby były obecne coraz to nowe osoby, żeby to stowarzyszenie nie stało się zamkniętą sektą. Każdy ma inne doświadczenia życiowe i każdy może pomóc. Każdy jest potrzebny."

Może pomimo różnic między nami powinniśmy chociaż założyć TU podgrupę: "klub rozczarowanych!?" :)

Wojtku, jesteś nam potrzebny. Jesteś nam potrzebny po to żebyśmy razem mogli doprowadzić do sytuacji w której będziesz mógł swoje ideały poddać pod rozwagę wszystkim obywatelom. Po to żebyśmy wszyscy mogli kiedyś przekonywać się do swoich racji. Po to żebyśmy kiedyś mogli decydować sami jak kwestie, które Cię interesują miałyby być rozwiązane.