Czy zgadzasz się aby nasze stowarzyszenie poparło „Przesłanie 16 marca”?

Treść przesłania znajduje się w tym miejscu:

• Aktualna data: wt., 2023-12-12 22:26
  • Data otwarcia: pon., 2013-05-06 16:48
  • Data zamknięcia: pon., 2013-05-20 16:48
4 z 2 uprawnionych do głosowania oddało głos.
100% (4 głosów)
0% (0 głosów)

Głosowanie zakończone.
NSZZ Solidarność - Duda i Kukiz piszą do prezydenta.pdf94.89 KB

Odpowiedzi

Tekst znajdujący się pod

Tekst znajdujący się pod głosowanym linkiem zniknął - nauczka z tego taka, że trzeba kopiować głosowane treści do nas.
Jednak to nie wszystko. Janusz Sanocki rozesłał 9 lutego 2015 email o treści pod tym linkiem. Treść jest sformułowana dosyć nie jednoznacznie ale według przekazu Antoniego Guta - Sanocki miał powiedzieć między innymi, że odmawia wprowadzenia referendum do postulatów oraz, że jest monarchistą: link na fb do streszczenia wypowiedzi. Wprowadzeniu postulatu referendów sprzeciwił się również Paweł Kukiz.
Niestety straciliśmy sojusznika. Proponuję dać mu znać, że również on stracił nas. Napiszmy proszę gdzie się da jak się czujemy w związku z wycofaniem się Sanockiego i Kukiza z walki o referendum.

Jeśli nie macie nic przeciwko - pozwolę sobie wysłać do Kukiza informację, że traci poparcie naszego stowarzysznia. ok?

Zen ma podobn zdanie jak

Zen ma podobn zdanie jak Jordan - napisał o tym w emailu wysłanym na biuro.

jeśli jest tak jak mówisz, to

jeśli jest tak jak mówisz, to zgadzam się z Twoim postulatem, czyli oficjalne ogłoszenie, że wycofujemy nasze poparcie.
pozdr, jordan

To pewnie nic takiego ale

To pewnie nic takiego ale moje pytanie o treści:
"Czy osoby należące do partii politycznych mogą należeć do FORP?"
zostało usunięte z grupy FORP na facebooku.

FORP to kontynuacja działań rozpoczętych 16 marca.

Przypominam, że zasady w

Przypominam, że zasady w naszych głosowaniach są takie, że przez 1 tydzień można zmieniać treść pytania oraz odpowiedzi. W drugim tygodniu pytania i odpowiedzi nie można już zmienić. Tak więc jeśli pytanie jest źle sformułowane to można to zgłaszać.
Pracujemy nad sformalizowaniem tych zasad.

Zawsze można podawać argumenty ZA i PRZECIW - będą dopisywane na bierząco w przeznaczonych na to polach.