Lidia52
Portret użytkownika Lidia52

Zapraszamy!

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt zaprosić państwa na pierwsze robocze spotkanie nowopowstającej partii politycznej o nazwie "Demokracja Bezpośrednia", które odbędzie się dnia 24 marca, w godz. 11.00-16.00 w Krakowie, w sali konferencyjnej przy ul. Kościuszki 43. Świadomi jesteśmy Państwa zaangażowania w rozwój idei demokracji, którą również zamierzamy propagować w jej najnowocześniejszych formach. Jesteśmy oddolnym, ani lewicowym, ani prawicowym, lecz przyszłościowym zrywem, który zawiązał się w internecie. Nasze struktury mają być mikro-demonstracją demokracji bezpośredniej w formie e-demokracji - partia ma tak skonstruowany statut, by władzę sprawował stale ogół członków przez internet. Planujemy przeprowadzić - we współpracy z innymi Stowarzyszeniami, w których działamy od lat - inicjatywę ustawodawczą dot. prawnego uregulowania elektronicznego głosowania. Bylibyśmy bardzo zobowiązani gdybyście Państwo wydelegowali przedstawicielstwo na nasze spotkanie robocze, by podzielić się z nami waszym doświadczeniem oraz spostrzeżeniami w temacie propagowania demokracji. W spotkaniu uczestniczyć będą członkowie-założyciele a także przedstawiciele innych ugrupowań związanych z ideą demokracji bezpośredniej w różnorodnych jej formach oraz e-demokracji.

Z poważaniem,
Członkowie-założyciele partii "Demokracja Bezpośrednia"

Renek
Portret użytkownika Renek

Postaram się przybyć. Moi krakowscy znajomi - także.

No i do przodu!

Jan Wiem
Portret użytkownika Jan Wiem

Jakieś na miary na Was poprosze bo raczej się tam nie wybiore.

Paweł Tanajno
Portret użytkownika Paweł Tanajno

Zachęcam wszystkich członków stowarzyszenie SWD do przystąpienia do partii. Trzeba przyznać zę PDB rozwija sie prężenie i napewno nie zostanie KANAPOWĄ organizacją od mówienia i pisania. PDB zdecydowanie jest od działania.

Ostro do przodu.