Walne zebranie - dofinansowanie noclegu

Portret użytkownika LechB

Czy Stowarzyszenie może dofinansować nocleg osób spoza Wrocławia?
Jeśli TAK to jaką kwotą na osobę/ Jeśli nie zaznacz "0"

• Aktualna data: śr., 2023-12-13 19:53
  • Data otwarcia: czw., 2012-03-01 19:19
  • Data zamknięcia: czw., 2012-03-15 19:19
8 z 2 uprawnionych do głosowania oddało głos.
do 60 zł
50% (4 głosów)
0 - NIE
38% (3 głosów)
do 180 zł
13% (1 głos)
0% (0 głosów)
do 120 zł
0% (0 głosów)

Głosowanie zakończone.

Odpowiedzi

Portret użytkownika padre_arcadio

Re: Walne zebranie - dofinansowanie noclegu.

A jakie kryteria ktoś musiał by spełnić? Kto by decydował komu przyznać a komu nie? Czy było by głosowanie nad każdym wnioskiem przez zebranych? Czy głosowanie nie odbywało by się pod wpływem emocji lub lepszej znajomości kogoś? Dużo niewiadomych chodzi mi po głowie. Może lepiej dostępne fundusze przeznaczyć na coś co przyniesie całemu stowarzyszeniu korzyść a z drugiej strony gdyby stowarzyszenie było (a może jest) solidarne to nie zwracać uwagi że ktoś nie otrzymał dotacji a ktoś otrzymał. Osoby które otrzymały by dotację wiedział by że mogą liczyć na stowarzyszenie kiedy tego potrzebują ale aby tego nie wykorzystywały ;)

Osobiście jestem zwolennikiem

Osobiście jestem zwolennikiem zaufania do ludzi. Jesteśmy dorośli i wiemy też na ile nas stać. Czy potrzebujemy wsparcia finansowego czy też nie i czy stać nas na pomoc dla innych.

Dlatego dla mnie wystarczającym kryterum jest poproszenie o wsparcie. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś chciał nas/stowarzyszenie wykorzystać finansowo. wiadomo w jakim celu jedziemy do wrocławia.

Pozdrawiam, jordan

Portret użytkownika Piotr Krotowski

nocleg

ankieta, umożliwiająca zgłoszenie potrzeby dofinansowania noclegu jest tutaj:

pozdr,

Moim zdaniem MOZE, ale tylko

Moim zdaniem MOZE, ale tylko tym, ktorzy tego potrzebuja. W zadnym wypadku NIE powinno to byc z automatu dla kazdego.

Portret użytkownika sutatus

Dofinansowanie

Nie znam skali ile osób przyjedzie z poza Wrocławia, ale z uwagi, że sam dojazd kosztuje to jestem za tym aby udzielić wsparcia  do 60 PLN/osobę.

Portret użytkownika Atraktor

Finansowanie noclegu osób spoza Wrocławia

Gdyby Stowarzyszenie prowadziło działalność gospodarczą, wówczas dofinansowanie byłoby możliwe. A obecnie istnieją tylko składki. Chyba, że czegoś nie wiem.

Jerzy Wojnar