Mądrość tłumu ;)

Mądrość tłumu ;)

Jak widzę takie sceny to mi mija zaufanie w zbiorową mądrość :)

radsz
Portret użytkownika radsz

Czesc

Ten kierowca to prawdziwy idiota. Nie ma nic gorszego niz rowscieczyc pijanego tlumu.

W kazdym tlumie wiekszosc ludzi traci rozum. Tak niestety jestesmy skonstruowani.

Zawsze trzeba unikac konfrontacji z tlumem bo nigdy sie nie ma zadnych szans. Trzeba sie usunac na bok i probowac wtopic sie w tlum bokiem zeby potem wycofac sie niepostrzezenie.

Radek

Myślę, że alkohol sprzyja bardziej kaskadzie informacyjnej niż mądrości tłumów.

Uzupełniłem te definicje w Słowniku pojęć:
kaskada informacyjna
mądrość tłumów

Portret użytkownika Romuald

Panowie demokraci , rozumiem Kotek , Płotek , Okienko , Drzewko ,Dupka , Lasek z samego szacunku dla stowarzyszenia i demokracji wogóle albo zlikwidujecie te awatary anonimowe jako SWOJE wizualizacje ,bo to jest śmieszne dla członkostwa w poważnym Stowarzyszeniu -SWD.Jeżeli żądamy powagi dla sprawy , to szanujmy siebie wzajemnie.To tak należy ????, umieszczam jakiś sobie awatar /anonim w imię syndromu trzech twarzy ????
starszy kolega z Gdańska
Romuald Chutkowski
PS. to tylko uwaga każdy postąpi jak sumienie wskazuje !!!!

Romuald
Konstrukcja strony i sposób zarządzania stowarzyszeniem pozwalają na to aby dane osobowe członków stowarzyszenia były znane tylko zarządowi. Moim zdaniem jest to bardzo komfortowa sytuacja dla osób, które cenią sobie prywatność i anonimowość. Proponowałbym żebyśmy nie pozbawiali ludzi tego komfortu.

Tutaj jest wątek dotyczący tego tematu:
Proponuję kontynuować tą dyskusję tam.

Portret użytkownika su27

Tyle, że w internecie mój nick i mój awatar to moja tożsamość, pod którą jestem znany na wielu innych forach. Takie czasy.

Portret użytkownika Romuald

a ja nie mam zamiaru rozmawiać przez pryzmat anonimowości , rozumiem ludzi w ramach forum spoza SWD
Trudno wybór należy do każdego może to NOWE oblicze i dobrze rozumiana DEMOKRACJA !!!!!

Portret użytkownika su27

Czy to znaczy, że nie będziesz ze mną rozmawiał? :)