Czy zlecić poprawienie ulotki zaprzyjaźnionej agencji marketingowej (http://kooperatywa.org)? Koszt poprawek to 150zł.

100% (6 głosów)
0% (0 głosów)
Razem głosów: 6

Odpowiedzi

Jeszcze jedna sprawa. Czy nie

Jeszcze jedna sprawa. Czy nie powinniśmy o kwestiach finansów decydować przez głosowanie (a nie zwykłą ankietę)?

Miejcie na względzie, że w ankietach mogą brać udział osoby spoza stowarzyszenia.

Do jakiej kwoty robimy ankiety a od jakiej głosowania?

Miejcie na względzie, że w

Ważny punkt.

Do jakiej kwoty robimy ankiety a od jakiej głosowania?

Również istotna sprawa, nad którą należy się zastanowić. Na razie myślę, że może decydować zdrowy rozsądek.

P.S.
@Robert: Dlaczego w prawym bloku wyświetla się przedostatnia ankieta (a nie ta, czyli ta najświeższa)?

Zastanawiałem się nad tym,

Zastanawiałem się nad tym, ale:

1. głosowanie to min 2,5 tygodnia na decyzję
2. 150 zł to stosunkowo skromna kwota
3. zgodnie ze statutem (§22) Zarząd mógłby podjąć decyzję w tej sprawie samodzielnie
4. chciałem zostawić otwartą furtkę, gdyby w "ostatniej chwili" pojawiła się jakaś lepsza oferta (głosowanie byłoby wiążące)

Oczywiście jeśli będzie takie zapotrzebowanie, to można zrobić wewnętrzne referendum. Nie stwarzam problemów. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że sprawa ulotki, to operatywna część i chyba można podjąć decyzję za pomocą ankiety?

Portret użytkownika su27

Oddałem głos ZA. Wg mnie

Oddałem głos ZA. Wg mnie ankieta wystarczy.

Praca IT w Irlandii

Tutaj więcej na ten temat:

Czy jak skończą robotę to

Czy jak skończą robotę to dostaniemy od nich plik Photoshopa?
Taki z oddzielnymi warstwami - żebyśmy np. mogli później zmienić teksty, itd...

Nie wiem. Zapytam.

Zapytaj proszę koniecznie.

Zapytaj proszę koniecznie. Jeśli tak to kasa, którą wydamy przyniesie nam znacznie większe korzyści.

Na razie wstrzymuję się od głosu :)

Odpowiedź Tak, dostaniecie

Odpowiedź

Tak, dostaniecie calosc ale bynajmniej nie w photoshopie ;-) ulotki sklada sie w indesignie, albo corelu czy ilustratorze. Z narzedzi opensource to inkscape albo scribus. Preferuje indesigna bo najladniej pracuje z tekstem, ale jesli koniecznie chcecie to dostosujemy
technologie. Kazdy program do pracy z tekstem i obiektmai wektorowymi wchodzi w rachube, czyli photoshop odpada bo sluzy do grafiki rastrowej.

SS

Portret użytkownika marek